Zarząd Oddziału Okręgowego
Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów
Policyjnych w Słupsku
Jesteś tutaj Archiwum    /     Kolejny zwycięski, dla reprezentacji Z.O. SEiRP w Słupsku, turniej strzelecki.     /     Tekst: Powiększ / Zmniejsz Drukuj stronę
Siedziba: Słupsk ul. Reymonta /komisariat Policji/ wejście od ulicy A.Mickiewicza, Tel.: 47 7420412, E-mail: emeryci.slupsk@hotmail.com

Kolejny zwycięski, dla reprezentacji Z.O. SEiRP w Słupsku, turniej strzelecki.

Kolejny zwycięski, dla reprezentacji Z.O. SEiRP w Słupsku,
                                            turniej strzelecki.

W dniu 11.10.2014 r na strzelnicy „Gryfa” w Słupsku odbył się VI Turniej Strzelecki o puchar Przewodniczącego Zakładowego Koła Krajowego Związku Emerytów i Rencistów Służby Więziennej w Słupsku.
W turnieju udział wzięli emeryci i renciści Wojska Polskiego, Policji, Służby Więziennej oraz Państwowej Straży Pożarnej. Drużynę Zarządu Okręgowego SEiRP w Słupsku reprezentowali: Ryszard Skibiński – kierownik drużyny oraz strzelcy: Włodzimierz Jankowski, Mieczysław
Derdziński i Andrzej Połeć. Strzelania odbyły się z karabinka i pistoletu sportowego.
Drużynowo I miejsce zdobyła reprezentacja ZO SEiRP w Słupsku uzyskując ogółem 271 pkt na 300 możliwych i otrzymując okazały Puchar oraz Dyplom.
Indywidualnie pierwsze miejsce zajął, zdobywając 94 pkt na 100 możliwych , nasz kolega Włodzimierz Jankowski a na drugim miejscu uplasował się również nasz reprezentant Mieczysław Derdziński uzyskując 90 pkt na 100 możliwych. Obydwaj otrzymali oprócz dyplomów także puchary. Trzeci nasz reprezentant Andrzej Połeć z 87 punktami zajął V miejsce w klasyfikacji indywidualnej.
Gratulując zwycięstwa naszemu zespołowi, dziękujemy zawodnikom za ich godne reprezentowanie w zawodach strzeleckich naszego środowiska i za kolejne zdobyte Puchary i Dyplomy wzbogacające galerię pucharową w siedzibie Zarządu Okręgowego w Słupsku.